Mladý zdravotník
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Mladý zdravotník

Popis

Kroužek Mladý zdravotník – realizujeme od 9/2014, průměrně se účastní 13 stálých účastníků ve věku 6-26 let let. Cílem projektu je realizace komplexního zájmového vzdělávání v oblasti laické první pomoci a humanitární činnosti (připravenost a osvěta v rámci první pomoci u věkové kategorie 18-26 let, moderní pomůcky, využívání aktuálních standardů první pomoci, smysluplné trávení volného času, zvýšení prestiže laické první pomoci, činnosti v oblasti humanity a solidarity). Účastníci projektu ve věku 18-26 let budou vyškoleni také v pedagogické oblasti (pro činnost zájmových kroužků a zdravotníky zotavovacích akcí).

Záměrem projektu je pravidelné poskytování zájmové činnosti mládeže, organizování pravidelných setkání, soutěží, osvětových a pobytových akcí. Cílovou skupinou je mládež do 26 let s cílem aktivně připravit mladé lidi k zodpovědné laické první pomoci, poté na dobrovolnickou či profesionální dráhu.

Námi vyškolení účastníci se budou i nadále podílet na vzdělávání a osvětě v následujících desetiletí (lektoři první pomoci na osvětových akcích, profesionální zdravotničtí pracovníci). Součástí projektu je také odborné dovybavení nutnými funkčními výukovými pomůckami, které nejsou standardně dostupné a v rámci činnosti ČČK budou nadále využity v souladu s posláním mezinárodního hnutí Červeného kříže.

•V rámci zájmového vzdělávání jsme krom první pomoci a zdravovědy probrali i další témata: bezpečnost v dopravě (BESIP), záchrana tonoucích, mezinárodní humanitární právo, parazitologie, provázení pozůstalých (Poradna Modrá pomněnka).

•Mladé zdravotníky jste mohli potkat také jako zdravotnický dozor při sportovních a kulturních akcích pod dohledem zkušených pracovníků (Pojď si vybrat, co tě baví; Ekompilace; atletické soutěže;...), osvětové akce pro veřejnost (Světový den první pomoci, Den dětí,...), stanoviště první pomoci při soutěžích (Branný závod, okresní i krajské soutěže mladých zdravotníků).

Zájmové vzdělávání Mladý zdravotník od počátku realizace podpořili Jihočeský kraj, Nadace ČEZ, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Období

leden 2016 až říjen 2019

Statistiky

  • 76 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Oslavte Den žen originálním dárkem. Nyní ve slevě.
S kódem: MDZ-2021 Akce platí do 8. 3. 2021
Zjistit více
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Mladý zdravotník
Komentáře Přidat