Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

cervenykrizprachatice 

30.5.2017 - Prachatice - Krajská soutěž mladých zdravotníků

85 fotek 30.5.2017 - zobrazení
Nejlepší mladí zdravotníci kraje, kteří uspěli v okresních kolech, změřili své síly v úterý 30.5. na krajském kole soutěže Českého červeného kříže. Přivítal je i místostarosta města Prachatice Jan Klimeš.
Na soutěžních stanovištích se děti setkaly s ošetřením různých poranění, musely si poradit s otevřenou zlomeninou, otravou oxidem uhelnatým nebo podezřením na poranění páteře, dále s transportem zraněných, obvazovou technikou a významem dárcovství krve. Velkým oříškem byla zraněná turistka, která vůbec nemluvila česky. O umístění družstev pak rozhodovalo i několik málo bodů a výsledky byly někdy velmi těsné.
Vítězi na 1. i 2. stupni byli žáci ze ZŠ Zahájí z okresu České Budějovice a čeká je republikové kolo 16.-18.6. v Havlíčkově Brodě.

Moc děkujeme partnerům HZS Prachatice, SPgŠ a VOŠS, Prachatickému muzeu, KIS Prachatice, Hospici sv. Jana N. Neumanna, Městské policii, Prachatickému muzeu, Muzeu cirkusu a loutek, TJ Klubu turistů Prachatice, Zdravému městu Prachatice a ZŠ Vodňanská za pomoc s organizací akce, a sponzorům za věcné ceny do soutěže. Regionální soutěž mladých zdravotníků podporuje také Ministerstvo zdravotnictví a Jihočeský kraj.

Obrovský dík patří všem dobrovolníkům, kteří nelitovali svého času a podíleli se na přípravě soutěže, ať už jako rozhodčí, figuranti nebo organizační pracovníci.

Pořadí I.stupeň
1. ZŠ Zahájí, ČB
2. ZŠ Husinec, PT
3. ZŠ Kluky, PI
4. ZŠ Měšice, TA
5. SDH Pražák, ST
6. ZŠ Horní Planá, ČK
.

Pořadí II.stupeň
1. ZŠ Zahájí, ČB
2. ZŠ Studená, JH
3. ZŠ Milevsko, PI
4. ZŠ Katovice, ST
5. ZŠ Frymburk, ČK
6. ZŠ Smetanova, Vimperk
7. ZŠ Mladá Vožice, Tábor

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.